Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ιππασία Κατάδυση Ελεύθερη κατάδυση Ψάρεμα Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Μασάζ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge Montezuma με 6 δωμάτια οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με πεζοπορία ή να επισκεφθούν τον Καταρράκτη Montezuma Falls, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Proyecto Montezuma απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα, ενώ Playa Montezuma είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge διαθέτει ιδιωτικό μπαλκόνι και επίσης έχει μπαλκόνι. Αυτή η βίλα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν πετσέτες.
Οι επισκέπτες θα έχουν στη διάθεσή τους πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο. Για να δοκιμάσουν πιάτα λατινοαμερικάνικης κουζίνας, οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν Soda típica las palmeras, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Επίσης, δίπλα βρίσκεται σταθμός λεωφορείων Montezuma, που είναι σε απόσταση 600 μέτρων. Οι αθλητικές παροχές περιλαμβάνουν μαθήματα γιόγκα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Viewpoint192 χλμ.
- Proyecto Montezuma295 χλμ.
- Young Vision Surf School2387 χλμ.
- Playa Las Manchas661 χλμ.
- Montezuma Gardens338 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ταμπόρ17 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Γρήγορο check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Καφετέρια
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Μασάζ
- Κατάδυση
- Ελεύθερη κατάδυση
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Μαθήματα γιόγκα
- Ψάρεμα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ταμπόρ από η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge;
Η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge απέχει 20 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ταμπόρ. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge;
Οι τιμές σε η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge κυμαίνονται από 90$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge;
Η Sunshine Sanctuary Boutique Jungle Lodge δέχεται μόνο Visa, American Express και Discover.